Starostwo Powiatowe w Opolu

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Małgorzata Andrejczuk
    • Instytucja: Biuro Rady Powiatu
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: mandrejczuk@powiatopolski.pl
  2. Magdalena Borowiecka
    • Instytucja: Wydział Budownictwa
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: mborowiecka@powiatopolski.pl
  3. Magdalena Fleszar
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: mfleszar@netkoncept.com
  4. Jacek Grotnik
    • Instytucja: Starostwo Powiatowe w Opolu
    • Stanowisko: starszy informatyk
    • Telefon: 77 5415115
    • Fax
    • Adres e-mail: jgrotnik@powiatopolski.pl
  5. Patrycja Jachnicka-Rus
    • Instytucja: Wydział Budownictwa
    • Stanowisko: Podinspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: pjachnicka@powiatopolski.pl
  6. Sławomir Karnaś
    • Instytucja: Wydział Finansowo-Budżetowy
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: skarnas@powiatopolski.pl
  7. Manfred Kupka
    • Instytucja: Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: mkupka@powiatopolski.pl
  8. Natalia Mróz-Złoty
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: nmroz@powiatopolski.pl
  9. Michał Piątkowski
    • Instytucja: Starostwo Powiatowe w Opolu
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: mpiatkowski@powiatopolski.pl
  10. Aneta Raik
    • Instytucja: Biuro Rady Powiatu
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: araik@powiatopolski.pl
  11. Hanna Siuta
    • Instytucja: Starostwo Powiatowe w Opolu
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 77 5415052
    • Fax
    • Adres e-mail: hsiuta@powiatopolski.pl
  12. Jarosław Sroka
    • Instytucja: Wydział Budownictwa
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: jsroka@powiatopolski.pl
  13. Beata Szczęsny
    • Instytucja: Wydział Ochrony Środowiska
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: bszczesny@powiatopolski.pl
  14. Zbigniew Winiecki
    • Instytucja: Wydział Ochrony Środowiska
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: zwiniecki@powiatopolski.pl
  15. Jacek Wrzeciono
    • Instytucja: Starostwo Powiatowe w Opolu
    • Stanowisko: Podinspektor
    • Telefon: 775415171
    • Fax
    • Adres e-mail: jwrzeciono@powiatopolski.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    22-06-2015
    przez: Jacek Wrzeciono
  • opublikowano:
    22-06-2015 08:21
    przez: Jacek Wrzeciono
  • podmiot udostępniający:
    Starostwo Powiatowe w Opolu
    odwiedzin: 1755
Dane jednostki:

Starostwo Powiatowe w Opolu
45 - 068 Opole
ul. 1 Maja 29
NIP: 754-30-23-121 REGON: 531412585

Dane kontaktowe:

tel.: 77 5415101, fax 77 5415103
fax: 77 5415103
e-mail: starostwo@powiatopolski.pl
strona www: powiatopolski.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×